Kinezi mahnit publikun me letra (video)

Shko posht

Super Kinezi mahnit publikun me letra (video)

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon May 16, 2011 10:26 pmKinezi Bai Deng Chun (23) ka mahnitur publikun dhe jurin e Super Talent Show duke prer trangujt e lidhur me letra t zakonshme.
Ky mjeshtr i kung-fu me ndihmn e letrave mund t fik edhe cigaret dhe t pres shalqirin.
Kt ka filluar t msoj q kur kishte 6 vjet._________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi