Soni Malaj shtatzn?

Shko posht

Super Soni Malaj shtatzn?

Mesazh nga Nora prej Tue May 17, 2011 11:35 amKngtarja shqiptare Soni Malaj, e cila sht n lidhje me balerinin italian Mirko Luarelli, thuhet se ka ngelur shtatzn.
Sipas mediave t Shqipris ky lajm nuk sht thashetheme pasi q vet kngtarja e ka pohuar se sht shtatzn. Soni dhe Mirko u njohn gjat edicionit t par t Dancing with the stars - Albania, dhe lidhja e tyre vazhdon deri m sot.

Sa i prket karriers muzikore, kngtarja e ka ln at pas dore pr momentin, pr tiu prkushtuar jo vetm siprmarrjes n Spanj, por tashm edhe bebes q do t vij n jet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi