Vesa Luma n lidhje me Big Basta?

Shko posht

Super Vesa Luma n lidhje me Big Basta?

Mesazh nga Nora prej Wed May 18, 2011 7:17 amPr dy konkurrentt n Dancing with the Stars, Vesa Luma dhe Big Basta, thuhet se ka dika mes tyre.
Kjo miqsi sipas mediave ka filluar qysh nga ditlindja e kngtares Vesa Luma. Dy kngtart n fakt njihen prej pes vitesh, q kur Vesa filloi t bhej e njohur n Shqipri pas spektaklit Ethet.Ndrkoh, as Big Basta dhe as Vesa Luma nuk kan pranuar t flasin m shum rreth ksaj historie, edhe pse jan par t shoqrohen gjithnj e m shum bashk, duke kaluar kshtu kohn e lir q u mbetet pas provave dhe angazhimeve t tjera n muzik.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi