Nusja e zhgnjyer desh bri vetvrasje

Shko posht

Super Nusja e zhgnjyer desh bri vetvrasje

Mesazh nga Nora prej Thu May 19, 2011 6:07 amE veshur me vello, kinezja 22 vjeare tentoi t vriste veten duke krcyer nga dritarja e nj ndrtese shtatkatshe n qytetin Changchun t provincs kineze Jilin.Nusen e pafat, e cila mbeti e varur n dritare, e shptoi n momentin e fundit polici Guo Zhong Fan. Ai e kapi vajzn pr duarsh, duke parandaluar fundin tragjik.

Sipas mediave kineze, vajza provoi t vriste veten pasi q i dashuri i saj, me t cilin ishte n lidhje q katr vite, e braktisi derisa ajo po bhej gati pr tu br nuse.Fustani i nusris, t cilin e kishte veshur gjat tentimit pr t vrar veten, duhej t ishte simbol i thyerjes q kishte psuar lidhja e tyre dhe ajo vet.

Gjat ktij incidenti kinezja nuk psoi kurrfar lndimi, ndrsa ngjarja tragjike trhoqi vmendjen e kalimtarve, t cilt u mblodhn para ndrtess ku vajza qndroi e varur pr disa aste.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi