Ledina paralajmėron rikthim nė skenė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ledina paralajmėron rikthim nė skenė

Mesazh nga Nora prej Thu May 19, 2011 6:11 amKa kaluar rreth njė muaj qė kėngėtarja Ledina Ēelo ėshtė bėrė nėnė pėr herė tė parė, ndėrsa tani ajo ka vendosur qė tė shuajė kureshtjen e shoqėrisė dhe fansave, duke publikuar fotografitė e para tė djalit tė saj.

Djali, i quajtur Erlis, ka lindur nė Gjermani, ku kėngėtarja jeton qe njė kohė me burrin e saj, kampionin e dikurshėm tė kikboksit, Naim Kabashi.

Fėmija solli lumturi nė familjen e saj, ndėrsa, nga ana tjetėr, para se tė lindte ai, 34-vjeēarja u detyrua tė bėjė pauzė nga angazhimet muzikore.

Tashti kur fėmija i saj po rritet dhe ėshtė nė gjendje tė mirė shėndetėsore, Ledina ka paralajmėruar rikthimin e shpejtė nė skenė dhe pėrfundimin e projekteve tė lėna pėrgjysmė, transmeton Zhurnali.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi