Lady Gaga, VIP m i famshme n bot

Shko posht

Super Lady Gaga, VIP m i famshme n bot

Mesazh nga Nora prej Thu May 19, 2011 6:13 amLady Gaga mund Oprah Winfreyn dhe afirmohet si personi i famshm m i fuqishm n bot.

Kshtu del nga klasifikimi i vipave m t ndikueshm t vitit 2011, e br nga revista Forbes.

Winfrey duhet t knaqet me medaljen e argjendit.

N shkalln m t ult t podiumit sht Justin Bieber, i ndjekur nga U2 dhe Elton John.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi