Qeni portier (video)

Shko posht

Super Qeni portier (video)

Mesazh nga Nora prej Thu May 19, 2011 6:17 amKy qen sht i trajnuar t mbroj do top.
Bigle Purin ka reflekse t shklqyera dhe kap me mjaft mjeshtri do top.
Pr m shum shikoni videon e bashkangjitur.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi