Dallimi mes burrave dhe grave (Video)

Shko posht

Super Dallimi mes burrave dhe grave (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 19, 2011 12:02 pm


Krkimi i prjetshm i burrave pr t gjetur sekretin deri tek zemra e nj gruaje m n fund u zbulua. Dhe at, besoni ose jo, n fushn e sportit. far nevojitet pr ta fituar zemrn e nj burri, e far t nj gruaje na tregojn Rafael Nadal dhe Steffi Graf.
T dy gjat lojs s tenisit morn nga nj ofert pr martes, ndrsa reagimet e tyre ishin t ndryshme.

Natyrisht kjo dshmon m shum pr sensin e tyre t humorti sesa di tjetr, por disa me t drejt kan filluar t nxjerrin prfundime nga ky shembull.

Kshtu nj prdorues i YouTube i krahasoi prgjigjiet e tyre pr t br dallimin mes burrave dhe grave. Videon simpatike mund ta shihni Ketu

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi