Blero sė shpejti me “SummerLove”

Shko poshtė

Super Blero sė shpejti me “SummerLove”

Mesazh nga Nora prej Thu May 19, 2011 12:53 pmBlero sė shpejti do tė sjellė pėr fansat e muzikės njė kėngė verore me tematikė dashurinė.
Kėnga e tij e re tashmė ėshtė incizuar dhe quhet “SummerLove”, ndėrsa sė shpejti do tė bėhet me klip, i cili do tė realizohet nė Turqi.

“E veēanta e kėsaj kėnge ėshtė se kam pėrdorur disa instrumente tė cilat nuk i kam pėrdorur mė herėt nė kėngėt e mia. Kėnga ka dalė shumė e mirė dhe shpresoj se do tė pėlqehet”, ka thėnė Blero pėr Telegrafi.com.

“Nė fund tė muajit do tė udhėtoj nė Turqi ku do tė realizoj videoklipin. Nė Turqi do tė udhėtoj me kompaninė Asha, tė cilėve ua besoj punėn shumė”, ka shtuar mė tej kėngėtari.

Nė videon e kėsaj kėnge mėsohet se do tė ketė edhe shumė modele turke, me tė cilat Blero do tė jetė 'i detyruar' tė rrethohet pėr skenat e videos sė re.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi