Xeni vjen me njė duet tė ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Xeni vjen me njė duet tė ri

Mesazh nga Nora prej Thu May 19, 2011 2:18 pmShkėlqen Jetishi-Xeni kėto ditė do tė vijė me njė duet befasues pėr dashamirėt e muzikės sė tij.
Gjatė njė prononcimi pėr tė pėrditshmen Zėri, Xeni ka thėnė se kėnga ėshtė e zhanrit popullor dhe se pritet tė lansohet nė ditėt nė vazhdim, por nuk ka zbuluar emrin e bashkėpunėtorit.

“Kemi realizuar njė kėngė popullore mjaft tė mirė, mirėpo nuk dėshiroj ta publikoj se me kė e kam duetin para se kėnga tė lansohet nė treg. Kanė mbetur edhe pak ditė kur ky duet do tė dalė dhe adhuruesit do ta kuptojnė se kush ėshtė kėngėtari me tė cilin do ta prezantojmė kėtė kėngė bashkė. Kėsaj radhe dėshiroj t’i befasoj artdashėsit e mi”, ka thėnė Xeni.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Xeni vjen me njė duet tė ri

Mesazh nga Lordi prej Thu May 19, 2011 4:54 pm

shum e dua kete kengetar vetem se eshte tipik gjakovar :)
kur kam ken ne gjakov disaher shkojsha e ngojsha neper mbramje...

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Xeni vjen me njė duet tė ri

Mesazh nga Nora prej Thu May 19, 2011 6:00 pm

pse nuk me ke thirr edhe mu :P hahaha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Xeni vjen me njė duet tė ri

Mesazh nga tipi engjellor prej Thu May 19, 2011 6:04 pm

kendon bukur....
avatar
tipi engjellor
Complet Antar/e
Besa-Bess
Complet Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 516
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 01/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Xeni vjen me njė duet tė ri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi