50 Cent u adoptua nga gjyshja

Shko posht

Super 50 Cent u adoptua nga gjyshja

Mesazh nga Nora prej Thu May 19, 2011 6:01 pm50 Cent ka folur s fundmi nj fakt interesant pr jetn e tij adoptimin e tij nga gjyshja kur ishte 12 vje, pasi nna 27 vjeare e fiftyt ishte vrar.
Reperi 35 vjear, emri i vrtet i t cilit sht Curtis James Jackson, sht rritur pa e ditur se kush sht babai i tij dhe ishte rritur nga gjyshja q nga mosha 12 vjeare, pasi nnn ia kishin vrar n moshn 27 vjeare.

Ndihem mir q po msoj gjithnj e m shum mbi historin e jets time. Shum njerz nuk e din se jam i adoptuar. Po, gjyshja ime m adoptoi nga nna e cila vdiq. Kshtu q ajo sht prindi im ligjor, ka thn 50 Cent.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi