Geti n lidhje me Florenta Islamin

Shko posht

Super Geti n lidhje me Florenta Islamin

Mesazh nga Nora prej Thu May 19, 2011 6:02 pmReperi i grupit Tingulli 3nt, Getoar Selimi, sipas indikacioneve sht i prfshir n nj lidhje dashurie me bukuroshen Florenta Islami.
Npr internet sht duke qarkulluar nj foto e reperit me bukuroshen nga Prishtina, e cila sipas t gjitha gjasave do t jet dhe bashkshortja e ardhshme e Getit.
Se Florenta do t jet femra e fundit e Getit, e vrtetoi edhe vet reperi i Baba Records n Twitter, duke shkruar: Un me bashkshorten duke ngrn fara dhe duke shikjuar film..hohoho.

Pas lansimit t albumit t ri Ma I Madhi NVend, Geti pritet q s bashku me Big Xik t rikthehen n sken me videoklipe dhe bashkpunime tjera.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi