Anjeza Shahini, e tund dasmn e motrs

Shko posht

Super Anjeza Shahini, e tund dasmn e motrs

Mesazh nga Nora prej Fri May 20, 2011 6:15 amKngtarja e vogl por q u b e madhe me zrin e saj t jashtzakonshm, nuk kishte si t rrinte pa br namin n dasmn e s motrs, e cila u martua pak jav m par.
Edhe pse ata kishin prenotuar muzikn, Anjeza mori mikrofonin dhe oi n kmb dasmort, duke i prfshir n kngt e saj. Sigurisht q i takonte ta bnte atmosfern kaq festive pasi nj her i martohej e motra.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi