Detektivi m i shkurt n bot

Shko posht

Super Detektivi m i shkurt n bot

Mesazh nga D3M1 prej Fri May 20, 2011 8:32 am


Ryan Berger (34 vjear) nga SHBA-t sht i gjat vetm 96 centimetra, por gjendja e tij shndetsore nuk e ndalon q t ruaj rendin n qytetin Santa Ana n Kaliforni.
Burri vuan nga nj deformim i rrall gjenetik dhe pr kt arsye ka mbetur shum i shkurt ndrsa lviz me ndihmn e karriges pr invalid. Prkundr vshtirsive, Ryan vendosi t ndjek hapat e t atit dhe t bhet detektiv.

Edhe pse ai vet smund ti kap kriminelt, punt tjera t detektivit i bn pa problem. Ryan pas arrestimit merr n pyetje t dyshuarit dhe dshmon n gjykat, shkruan ABC.

Shefi i tij Troy Gudry tha se Ryan mund ti kryej t gjitha punt q i kryejn edhe detektivt tjer, t cilt nuk kan probleme shndetsore.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi