Erlmali realizon videon e Oj nafaka jeme

Shko posht

Super Erlmali realizon videon e Oj nafaka jeme

Mesazh nga Nora prej Fri May 20, 2011 11:03 amErmal Fejzullahu ka realizuar s fundi edhe videon e kngs s tij m t re Oj nafaka jeme.
Videoklipi sht xhiruar nga produksioni Max Production n Tiran dhe pritet t jet nj hit veror n televizionet muzikore shqiptare.

Ermali gjithashtu kto dit sht i angazhuar edhe me prfundimin e klipit t kngs duet me Nora Istrefin, me t cilin realizim sht shprehur mjaft i knaqur..

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi