Tenton t hyj me kal n tren (video)

Shko posht

Super Tenton t hyj me kal n tren (video)

Mesazh nga Nora prej Fri May 20, 2011 5:22 pmNj i punsuar n stacionin hekurudhor n Uells ka ngelur i shokuar kur ka pa se si nj udhtar ka tentuar q s bashku m kalin e tij t hy n tren.

Ai sht vrejtur nga kamerat e sigurimit dhe menjeher i sht ndaluar hyrja n tren.


Shikoni videon:

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Tenton t hyj me kal n tren (video)

Mesazh nga Lordi prej Fri May 20, 2011 6:22 pm

qfar budalle hahaha.. ka tylifar njerz nkit bot

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi