Loja Shokuese e Femijeve pakistanez

Shko posht

Super Loja Shokuese e Femijeve pakistanez

Mesazh nga Lordi prej Fri May 20, 2011 6:57 pm

video ka perfunduar ne facebook dhe ne imazhet e saj shfaqet nje femije, ne rolin e nje polici, i cili tenton te ndaloje kamikazin. ndersa vogelushet e tjere ngrene pluhur nga toka per te dhen idene e shperthimit te bombes dhe ne fund shtiren si te vvdekur.
usheheqesi i lojes eshte pikerisht ai, femija " bombe ". i veshur me te zeza ai pershendet miqte i perqafon nje nga nje perpara se te realizoj detyren e tij, ate te hedhjes ne ere perpara nje turme njerzish pa fat, ne kete loje makaabre, shoket e vogelushit binden dhe rrzohen te gjithe ne toke duke u shtirur si te vdekur e te plagosur, Nuk eshte nje vidio provokuse, por nje vidio shokuese cila vjen nga pakistani, ku luhet loja e " talebanit kamikaz " sikurse luhet tek ne loja me top, " polici - hajduti " ase ajo " hapa-dollapa "


Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi