Sot Fundi i Botes ?

Shko posht

Super Sot Fundi i Botes ?

Mesazh nga D3M1 prej Sat May 21, 2011 1:38 pm


Bota do pushoje se ekzistuari ne oren 18:00. Keshtu pretendojne disa kristian evangjelike, qe thone se i kane bere perllogaritjet duke perdorur numrat e Bibles.

Harold Camping Eshte Personi Qe Drejton Radio Family dhe qe njihet si drejtusi i ketij sekti. Ai eshte personi qe ka nxjere kete date si fundin e botes. Shume evangjeliste , por edhe ateiste po festojne si te cmendur ne shume vende te botes , duke menduar se kjo eshte dita e fundit ne toke.

Camping , personi qe udheheq kete turme , me para kishte bere nje liber duke u shprehur se fundi i botes do jete ne vitin 1994, por gjithcka rezultoi si nje mashtrim. Ai me pas kerkoi falje e tha se kishte bere 1 gabiom matematikor ne perllogaritje. Kesaj here ai eshte i Bindur se eshte i sakte ne perllogaritje.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Sot Fundi i Botes ?

Mesazh nga D3M1 prej Sat May 21, 2011 1:40 pm

Palidhje, ska as nje fakt mbi kete.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Sot Fundi i Botes ?

Mesazh nga Nora prej Sat May 21, 2011 1:45 pm

Na myten me rrena hahaha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Sot Fundi i Botes ?

Mesazh nga Lordi prej Sat May 21, 2011 1:53 pm

nuk e kan ba llogarin mir... kshtu ka ndodh ne vitin 1994

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Sot Fundi i Botes ?

Mesazh nga Zyma prej Sat May 21, 2011 7:36 pm

Prap kan gabuuu e more te pafe zhdukuniii

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Sot Fundi i Botes ?

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sat May 21, 2011 9:06 pm

M`falni e ku kesh une breehhh :P:P Qysh u doke :P hahahaha ! Pha....! kukuu

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Sot Fundi i Botes ?

Mesazh nga Lordi prej Sun May 22, 2011 9:21 am

ngjum je kon eduard :D

le se tash del aj Harold Camping dhe thot mfalni se e kam plotesu matematiken keq dote ndodh ne 2012-ten

kjo asht veq me perfitu reklama dhe me perfitu shum gjera tjera ku di une dhe ti frigesojn popullin... zoti taka dhan fundin e jetes 0-100 vjet edhe kalo mir..

ky esht fundi per gjith un po flas sipas matematikes time tash :D
kemi drejt gjithkush me ba hesape pasi ky jaka nis kshtut :D

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Sot Fundi i Botes ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi