Kpuc nga fijet e flokve

Shko posht

Super Kpuc nga fijet e flokve

Mesazh nga Nora prej Sat May 21, 2011 5:05 pm
Pronarja e sallonit t bukuris nga Tauchung n Tajvan mahniti mediat e atjeshme me kpuct me taka t cilat i punoi nga fijet e flokve. Tsai Shiou-ying (54 vjeare) nga flokt punon edhe zbukurime t ndryshme, shporta dhe vazo.
M plqejn shum kpuct me taka, por pr shkak t puns nuk mund ti mbath. Pr kt arsye kam vendosur ti bj nj pal kpuc t cilat m plqejn tepr, tha Tsai.

Ajo i punoi nj pal kpuc pr nj muaj dhe prdori flokt e s paku tre njerzve. Ajo tha se pr t punuar zbukurimet mund t shrbehet vetm me flok t vrteta pasi flokt artificiale nuk ngjiten me ngjits.

Tsai ka ndrmend t punoj edhe korset dhe fustane, por thot se nuk i ka pr shitje.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi