Supertalentėt binjakė (video)

Shko poshtė

Super Supertalentėt binjakė (video)

Mesazh nga Nora prej Sat May 21, 2011 5:15 pmBinjakėt Laurent dhe Larry Bourgeois janė valltarė francez tė cilėt me talentin e tyre po lėnė pa frymė publikun nė mbarė botėn. Edhe pse dyshja vallėzon nėn ritmet e muzikės hip-hop, shumica pajtohen se vallėzimi i tyre e tejkalon kėtė zhanėr, ndėrsa inovacionet qė kanė futur nė kėtė stil vallėzimi vėrtetė janė impresive.
Binjakėt vijnė nga njė familje e madhe dhe kanė 18 vėllezėr e motra, nėntė prej tė cilėve merren me vallėzim.

Janė tė njohur edhe pėr faktin se veshin pantallonat pra, ndėrsa ky stil e ka njė sqarim. Kur ishin fėmijė dhe bėnin probleme, si dėnim duhej tė vishnin pantallonat prapė, kėshtu qė ky stil iu duk simpatik pėr ta pėrvetėsuar edhe si stil gjatė performancės sė tyre.

Les Twins, siē njihen nė skenė pėrveē vallėzimit kompozojnė edhe vetė muzikėn. Dyshja do tė ju lė pa frymė, shikojeni videon:


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi