Fundi i botės? Ja ēfarė thanė yjet!

Shko poshtė

Super Fundi i botės? Ja ēfarė thanė yjet!

Mesazh nga Nora prej Sun May 22, 2011 10:43 amHumori nėpėr Twitter mėngjesin e tė dielės ishte mjaft ‘kualitativ’, sidomos ndėr fytyrat mė prominente tė botės sė muzikės dhe aktrimit, pas gėnjeshtrės sė famshme se dje (tė shtunėn) do tė ishte fundi i botės.
“Nėse bota do tė tentojė tė marrė fund sot, atėherė do t’iu shpėtoj unė. Nėse bota mbaron sot (e shtunė), dua tė them se kurrė nuk kam qenė mė e shėndetshme dhe mė e lumtur nė jetėn time”, shkroi Demi Lovato.

Nė ndėrkohė, Kim Kardashian ishte konfuze: “Unė jam nė konfuzion – pse tė gjithė mendojnė se sot (e shtunė) do tė mbarojė bota? Vetėm Zoti mund ta vendosė atė”. Kim-it iu pėrgjigj menjėherė motra Khloe Kardashian, duke shkruar: “Amen, Kimmie!”.

Prapa nuk mbeti as Britney Spears qė para pak orėsh u shpreh po ashtu mbi kėtė gėnjeshtėr, madje duke postuar dhe njė foto, ku ajo shihet e shpėtuar duke dalur nga njė tub kanalizimi.

“Aq e lumtur qė nuk mbaroi bota. Unė mezi prisja qė tė shikoj dhe tė marr pjesė nė Billboard Awards”, theksoi Britney nė Twitter.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi