Vidhet kėnga “Origjinal” e Aurelės

Shko poshtė

Super Vidhet kėnga “Origjinal” e Aurelės

Mesazh nga Nora prej Mon May 23, 2011 10:04 amTashmė ėshtė bėrė hit qė kėngėtarėt tė huazojnė kėngė nga njėri tjetri. E kjo sidomos ėshtė duke u aplikuar nga kėngėtarėt e Ballkanit.
Kėnga “Origjinal” e Aurela Gaēes e cila ishte njė hit vitin e kaluar, ėshtė vjedhur nga dy kėngėtarė serbė.

Kėngėtarėt serb Baki B3 dhe Sha, kanė publikuar njė kėngė tė re e cila titullohet “Mami”. Kjo kėngė ėshtė identike sikurse kėnga e “Origjinal” e Aurela Gaēe.

Mė poshtė ju sjellim kėngėn e huazuar nga kėngėtarėt serb dhe "Origjinal"-i i Aurelės.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi