Ēdo kafshate pėrtypeni 30 here

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ēdo kafshate pėrtypeni 30 here

Mesazh nga Nora prej Mon May 23, 2011 1:07 pmPėr ti ikur ngrėnies se tepėrt dhe pėr te pėrjetuar ndjenjėn e ngopjes se me shpejte, secilėn kafshate pėrtypeni 30 here.

Ne kėtė mėnyrė do te mund ta shijoni secilėn kafshate, pos kėsaj nėse e pėrtypni shume ushqimin do te bėni shume gjera te dobishme pėr organizmin tuaj.
Pos qe do te dobesoheni, enzimat ne goje do ta zbėrthejnė ushqimin dhe do ti eliminojnė bakteret qe dėmshme, qe mund te jene te pranishme ne ushqim, kurse pėrbėrėsit e ushqimit me vone do te absorbohen me lehte.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi