Kritikon shefin n Facebook, pushohet nga puna!

Shko posht

Super Kritikon shefin n Facebook, pushohet nga puna!

Mesazh nga Daffina prej Mon May 23, 2011 1:47 pm

Nj punonjse banke sht pushuar nga puna pasi ka kritikuar drejtorin e saj, mbi pagn e tij 4 000 paund n or. Kritikat ajo i kishte postuar n rrjetin social, "Facebook".

Stefani Bon, 37 vje, nga Kolester, punonjse e kompanis "Essex", punonte si asistente pr burimet njerzore dhe paguhej 7 paund n or.

Ajo postoi n "Facebook" kt mesazh: "Drejtori i ri n LBG merr 4 000 paund n or ndrsa un 7. sht e drejt kjo?" Pasi drejtori msoi pr kt postim, ajo u pushua menjher nga puna.

Shefi i saj deklaroi se me postimin e br, Stefania ka dmtuar kompanin, ndrsa ajo tha se nuk ka publikuar asnj informacion konfidencial.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi