I vdekuri zgjohet gjat autopsis

Shko posht

Super I vdekuri zgjohet gjat autopsis

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 23, 2011 6:46 pm


I vdekuri zgjohet gjat obduksionit
Manas Deo, 44-vjear kishte humbur jetn gjat Krishtlindjeve, pasi ishte qlluar nga nj vetur, n fshatin Baragadi t Indis.
Bashkshortja e tij, Tiki ka br t ditur se ishte lnduar rnd n kt aksident, dhe pasi q mjeku nuk kishte provuar t rrahurat e
pulsit e kishte shpallur at t vdekur.
Nj shok i vrtet ka ndodhur n dhomn e autopsis. Pak aste, para se ta prisnin me brisk pr obduksion, Manas sht zgjuar.
Ai sht drguar me shpejtsi n spitalin e Cuttackit, ku sht duke u shruar, dhe pritet q brenda dy ditsh t lirohet n shtpi, bjn t
ditur mediat indiane.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi