Fmija m i fuqishm n bot,4-vjeari hyn n rekordet Guiness

Shko posht

Super Fmija m i fuqishm n bot,4-vjeari hyn n rekordet Guiness

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 23, 2011 6:50 pm


Esht vetm katr vje, por q tani emri i tij figuron i regjistruar n librin e Rekordeve Guinness. Gulioano, ndrsa fmijt e tjer t moshs s tij luajn me topa dhe automjete plastike, ai merret me gjimnastik dhe ngre pesha mjaft t rnda. I lindur n Itali, ky rumun i vogl sht br i famshm pr aftsit e tij profesionale n gjimnastik dhe si rrjedhoj e ka fituar pseudonimin Hulku i Vogl. Vargun e shum tentimeve t tij e ka kurorzuar me hyrjen n Librin e Rekordeve duke ecur n duar. T gjitha ato tentime jan dokumentuar me video-inizime t shumta nga ana e babait t Giulianos, i cili n t njjtn koh sht edhe trajneri i ti. Mirpo, derisa shum njerz jan t impresionuar me gjith kto gjra q Giuliano mund t bj, disa tjer pyesin se far ndikimesh mund t kan kto trajnime n zhvillimin normal t tij dhe shprehin brengn pr shndetin e djaloshit.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi