Tableti Toshiba Thrive kushton 579 $

Shko posht

Super Tableti Toshiba Thrive kushton 579 $

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 24, 2011 9:16 am


Ndrsa Toshiba ka njoftuar hedhjen n treg t tabletit t saj m t ri t quajtur Thrive, kompania tregtare J&R ka nisur t mbledh porosit pr kt model.
Toshiba Thrive sht nj Google Android 3.0 Honeycomb OS me nj ekran 10.1-ich me prekje, me nj procesor Tegra 2 dual-core 1GHz, me nj memorje t integruar opsionale 8 GB deri n 32 GB, nj kamer n pjesn e pasme t tabletit 5 megapiksel dhe nj tjetr 2 megapiksel, 1GB/RAM dhe porta hyrse pr USB dhe kartn microSD.

Pr kt Android, Toshiba ka nxjerr njoftimin: S shpejti. Tableti Thrive fillon nga 449 $ pr modelin me memorje t inegruar 8GB, e deri te 579 $ pr modelin standard me nj kapacitet 32 GB.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi