Bloodychuk bashkpunim me Unikkatilin

Shko posht

Super Bloodychuk bashkpunim me Unikkatilin

Mesazh nga Nora prej Tue May 24, 2011 9:46 amBloodychuck planifikon tja bashkangjis mixtapes 3fish edhe njrin prej reperve m t mdhenj shqiptar, Rebel aka Unikkatil
Lajmin e ka konfirmuar vet Bloodychuck n faqen e tij n Facebook, ndrsa tashm instrumentalet e kngs jan zgjedhur dhe ajo do t lansohet shum shpejt.

Pos tjerash, sipas burimeve Unikkatili sht duke punuar dhe n nj kng me Kobrn dhe anetar tjer te TBA ku thuhet se tekstet i kan perfunduardhe priten qe se shpejti te lansohen.
Kjo nuk sht e tra, pasi kohve t fundit po flitet se mund t shohim gjat vers koncertin e shumpritur t mbretit t repit kosovar n Prishtin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi