Dikush nuk di as se si duhet shkatrruar gjrat (video)

Shko posht

Super Dikush nuk di as se si duhet shkatrruar gjrat (video)

Mesazh nga Nora prej Tue May 24, 2011 9:49 amShkatrrimi i shtpive sht nj pun q krkon m pak angazhim se ndrtimi. Pr kt pun nuk duhet shum mjeshtri as planifikim, vetm duhet ruajtur pak kokn dhe t mendoni pr sigurin tuaj.
Pa marr parasysh goditjet me ekan dhe shpenzimin e energjis, vshtir se shtpia mund t rrzohet n mnyr elegante.

Nj mjeshtr i ktij zanati na tregon se edhe pr kt pun duhet pak m shum mend e jo vetm forc.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi