Martohen pas 28 vjet fejes

Shko posht

Super Martohen pas 28 vjet fejes

Mesazh nga Nora prej Tue May 24, 2011 3:06 pm
Infermieri Ivan Brown dhe e fejuara e tij, radiologia Barbara Furlonger, kan shtyr 28 vjet martesn pasi ishin t zn me pun.
Megjithat, m n fund gjetn koh dhe para disa ditve than po para altarit.
Nuk mund t besoj se m n fund jemi burr e grua. Kjo ishte nj fejes maratonike, ka thn nusja shum e lumtur.
Martesa sht planifikuar 12 muaj q gjithka t ishte e prkryer.
ifti i porsamartuar nuk deshi nga t ftuarit dhurata. N vend t ksaj, nga t ftuarit e tyre krkuan donacione pr Departamentin e fmijve t spitalit, transmeton Daily Mail.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Martohen pas 28 vjet fejes

Mesazh nga Lordi prej Wed May 25, 2011 9:09 am

pheeeeeeeee pirolla i qoft... qtaaa jan qift :)

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi