Fiku 70 cigare n gjuh brenda nj minute (Video)

Shko posht

Super Fiku 70 cigare n gjuh brenda nj minute (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 24, 2011 10:41 pm


Richie Magic (55 vjear) nga New Yorku vendosi rekordin e ri botror duke fikur n gjuh 70 cigare brenda nj minute. Luftonte pr pak ajr t pastr derisa shtynte cigaret n goj, nga pes cop njhersh.
Rreth tij n Washington Square Park ishin mbledhur shum njerz dhe derisa disa e prkrahnin me duartrokitje dhe i ndihmonin ti ndizte cigaret, t tjert e shikonin me neveri.

Porosia pr fmijt ishte m e rndsishme se shndeti im. Pirja e duhanit sht shprehi e keqe, tha Magic pasi theu rekordin.

Pas nj minute e tregoi gjuhn e tij prplot hi cigaresh.

Ndjenja sht e tmerrshme. Gjuha m sht nxir, ndrsa maja e gjuhs m djeg tepr, u tha Magic mediave.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fiku 70 cigare n gjuh brenda nj minute (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Tue May 24, 2011 10:44 pm

Budallaku kat kat thojn eshte.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fiku 70 cigare n gjuh brenda nj minute (Video)

Mesazh nga Nora prej Wed May 25, 2011 7:01 am

ncncncn qfar budalle :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Fiku 70 cigare n gjuh brenda nj minute (Video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi