Ardita lanson albumin e ri

Shko posht

Super Ardita lanson albumin e ri

Mesazh nga ditush prej Wed May 25, 2011 3:50 pmArdita Sahitaj e njohur ndryshe si Arre G, pasi paralajmroi albumin me 12 kng, e realizoi at dhe e titulloi Gold Lady.
Albumi sht realizuar n bashkpunim me Red Light Production, ndrsa albumi tashm sht n shitje edhe pse vet kngtarja nuk ka br t ditur nse ato do t vendosen n internet.

N ndrkoh Ardita ka marr dhe nj letr nga World Championship of Performing Arts (WCOPA), n t ciln Arre prshkruhet si performuese e denj.

Nj z i ri, i freskt dhe plot pasion. Me nj fokus dhe vendosmri t drejtprdrejt, shpresojm se ajo do t mund t deprtoj n industrin muzikore dhe ta shohim albumin e saj npr dyqane n t ardhmen, shkruan n letrn e WCOPA.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ardita lanson albumin e ri

Mesazh nga Nora prej Wed May 25, 2011 4:14 pm

Hajde per har Ardita koke bo kengetare aa :P :P

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ardita lanson albumin e ri

Mesazh nga ditush prej Wed May 25, 2011 4:26 pm

hahahahahha U baa arditaa najher kur te bahnnaa u ba qikjo Ardita Sahitaj see :P

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ardita lanson albumin e ri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi