Qetsori s shpejti me pun n Kosov

Shko posht

Super Qetsori s shpejti me pun n Kosov

Mesazh nga ditush prej Wed May 25, 2011 3:54 pmQetsori, fituesi i edicionit t dyt Big Brother Albania, raportohet se synon t hap nj biznes n Kosov.
Qetsori nuk ka pasur koh q t rrij as nj dit m tepr n Kosov dhe menjher pas prfundimit t VIP Shpija 2 sht nisur pr n Vlor, ku ka edhe biznesin e tij.

Por, sipas gazets Kosova Sot, Qetsori do t rikthehet srish n Prishtin pr shtje pune dhe ndoshta do t nis ndonj biznes n Kosov.

Ai po ashtu e ka quajtur djal gay por q nuk e pranon q sht i till, fituesin e shout VIP Shpija 2

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Qetsori s shpejti me pun n Kosov

Mesazh nga Binna prej Wed May 25, 2011 5:35 pm

Edhe qeky do me u bo Kosovar
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Qetsori s shpejti me pun n Kosov

Mesazh nga ditush prej Wed May 25, 2011 10:18 pm

Ja ja ka pa hajrinn Kosovess per qata ehhhhhhhh njerzit kah t'fryn era shkojnn ahhah.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Qetsori s shpejti me pun n Kosov

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi