Azizi vrau Emmyn nga pakujdesia

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Azizi vrau Emmyn nga pakujdesia

Mesazh nga ditush prej Wed May 25, 2011 3:56 pm

[/img]

Prokuroria e Tiranės ka pėrfunduar hetimet ndaj biznesmenit kosovar Aziz Kelmendi, i cili akuzohet pėr vrasje nga pakujdesia tė ish-tė dashurės sė tij, Emmy, njofton Balkanweb. Nė dosjen e prokurorisė thuhet se biznesmeni dhe kėngėtarja kanė pasur njė lidhje intime dhe pasi janė ndarė kanė lindur mosmarrėveshjet mes tyre. Prokurori Ervin Karanxha, pas shumė hetimesh, ka arritur nė konkluzionin se biznesmeni kosovar nuk ka pasur qėllim ta vrasė kėngėtaren, por vdekja e saj pas pėrplasjes nga makina ka ardhur si pasojė e pakujdesisė. Aziz Kelmendi do tė ulet tashmė nė bankėn e tė akuzuarve pėr tė dhėnė llogari pėr krimin e kryer. Nė gjyqin ndaj tij do tė dėshmojnė dhjetėra persona, mes tyre dhe kėngėtarė tė njohur, miq tė Emmyt. Elsina Idershai, 22 vjeēarja me origjinė nga Skrapari, e njohur me emrin artistik Emmy, ėshtė bėrė e njohur katėr vitet e fundit nė Shqipėri dhe Kosovė. Disa nga kėngėt e saj mė tė suksesshme janė: "Let it play", "Pse tė dua ty", "Rastėsisht u pamė", "A ma jep", etj.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi