YouTube, do minut ngarkohen 48 or video

Shko posht

Super YouTube, do minut ngarkohen 48 or video

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed May 25, 2011 10:08 pmDy rekorde t reja pr YouTube: m shum se 48 or imazhe t ngarkuara n do minut dhe m shum se 3 miliard shikime do dit n bot.

Prfundimi sht nxjerr nga statistikat m t fundit t Google.

Ky sht rekordi i radhs q kishim prcaktuar n nntor dhe q pr disa dukej i pamundur, sht shprehur nj nga drejtuesit e kompanis.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi