Rikthimi i Unikkatilit, t shtunn?!

Shko posht

Super Rikthimi i Unikkatilit, t shtunn?!

Mesazh nga Nora prej Thu May 26, 2011 6:05 amDit m par kemi raportuar se nj prej reperve m t mdhenj shqiptar, Rebel a.k.a Unikkatil do t rikthehet n sken si pjes e disa bashkpunimeve, mirpo rikthimi i mbretit t repit pritet t ndodh m shpejt nga sa sht pritur.
Si msojm nga burimet, Unikkatili tashm ka realizuar nj kng n bashkpunim me Besnikun e 2po2, q pritet ta shnoj dhe rikthimin e reperit q vepron jasht vendit.

Unikkatili pritet q n fund t ktij viti t lansoj dhe albumin e tij t ri, ndrsa nse ndodh q t rikthehet t shtunn n hit projektin me 2po2, ather kjo do t ishte knga e par e reperit t TBA pas plot katr vitesh.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi