Ronaldo pr her t par n publik me djalin

Shko posht

Super Ronaldo pr her t par n publik me djalin

Mesazh nga Nora prej Thu May 26, 2011 6:13 am

Cristiano Ronaldo sht fotografuar kt vikend pr her t par n shtitje me djalin n Portugali.
Cristiano 10 muajsh, prve se quhet si babai, i ngjan shum atij. Duke gjykuar nga fotot, Ronaldo i kushton shum rndsi pamjes s djalit t tij, dhe dukej krenar derisa mbante n krah djalin e tij, transmetojn agjencit.
Por, bashk me ta nuk mund t mungonte dhe e dashura e yllit portugez, modelja Irina Shayk, e cila duket se kujdeset edhe ajo pr Cristianon e vogl.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Ronaldo pr her t par n publik me djalin

Mesazh nga Nora prej Thu May 26, 2011 6:39 am

Origjinal si Ronaldo

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi