Britney Spears dobėsohet pėr inat tė ish-burrit

Shko poshtė

Super Britney Spears dobėsohet pėr inat tė ish-burrit

Mesazh nga Nora prej Thu May 26, 2011 6:14 amSekreti i Britney Spears pėr humbjen e shpejtė tė kilogramėve, duket se, ėshtė ish-burri i saj. Kur vendosi tė rikthehej nė skenė, kėngėtarja u dobėsua pėr inat tė ish-burrit, Kevin Federlin.
“E bėri pėr shkak tė tij. E dashura e tij ėshtė shtatzėnė dhe Britney pėr kėtė deshi t’i hakmerrej. Mendon se mėnyra mė e mirė pėr kėtė ėshtė tė duket nė formė tė pėrsosur”, ka thėnė pėr mediet amerikane njė burim i afėrt me kėngėtaren.
“Ēdo ditė vrapon dhe shkon nė palestėr, dhe nė kėtė e mbėshtet edhe i dashuri Jason Trawick. Ai kujdeset qė tė mos shkojė shpesh nė Starbucks, ku blen ushqim me shumė kalori”, ka shtuar burimi.
Vet Britney ka zbuluar mė parė se kush po e ndihmon nė jetė.
“Madonna mė ka ndihmuar tė tejkalojė kohėt e vėshtira. Ajo mė ka treguar si ta bėjė kėtė, e jo vetėm tė flasė. Mė tha se duhet tė ndjek instinktet e mia”, ka thėnė Britney.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi