VIDEO: Mladic ėshtė arrestuar nė Lazarev tė Zrenjaninės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super VIDEO: Mladic ėshtė arrestuar nė Lazarev tė Zrenjaninės

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 26, 2011 11:31 pm


Mėsohet se i dyshuari pėr krime lufte dhe gjenocid, Ratko Mladic ėshtė arrestuar tė enjten nė Lazarev tė Zrenjaninės, gjegjėsisht nė rrugėn “Vuk Karagjic”, shtėpia ku jeton kushėriri i tij Branislav Mladic.
Kamerat e televizionit serb, RTS e kanė incizuar shtėpinė ku ėshtė arrestuar Mladic.

Banorėt e Lazarevės thonė se mė herėt nuk e kanė parė Mladicin nė atė vend. Sipas tyre, ai nuk ka jetuar aty, por me siguri ka ardhur pėr vizitė te kushėriri i tij, raportojnė mediat serbe.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi