Rritja e qenit pr 40 sekonda (video)

Shko posht

Super Rritja e qenit pr 40 sekonda (video)

Mesazh nga Nora prej Fri May 27, 2011 6:04 am
Nj video e shkurtr e publikuar n YouTube paraqet rritjen e qenit, dhe at q kur kishte 8 jav, e deri te ditlindja e tij e par.
Fjala sht pr rritjen e nj pastori gjerman t shfaqur n 40 sekonda, q shum shpejt u b sensacion n internet.
Videoja sht publikuar n YouTube para 6 ditve dhe deri tani sht par nga gati 700 mij persona, transmeton Daily Mail.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi