Genta Pa Ty

Shko posht

Super Genta Pa Ty

Mesazh nga Nora prej Fri May 27, 2011 10:34 amGenta Ismajli kto dit ka promovuar videoklipin e saj m t ri, t titulluar Pa Ty
N nj intervist pr mediat kosovare kngtarja ka thn se knga sht nj balad me melos shqiptar.

Knga Pa Ty sht punim i producentit dhe kngtarit Flori Mumajesi ndrkaq orkestrimi i kngs sht br nga Virusi.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi