Vesa jasht Dancing por me hit t ri

Shko posht

Super Vesa jasht Dancing por me hit t ri

Mesazh nga Nora prej Fri May 27, 2011 10:35 amVesa Luma ka qar dhe nuk ka qen dakord q t eliminohet nga spektakli Dancing with the Stars, megjithse krcimi i saj sensual nuk ka qen i mjaftueshm pr antart e juris.
Ky ka qen nj vendim i vshtir pr treshen e juris, t cilt i kan thn po Enver Petrovcit pr ta vazhduar garn, dhe kan eliminuar Vesn.

Por pasi sht eliminuar, Vesa inkurajimin e saj e ka shprehur m von, duke thn se tash sht gati pr fushn e saj, pr t sjell nj hit veror.

sht br e ditur qysh koh m par se ajo sht duke u prgatitur pr nj kng t ciln sht duke e punuar n studion e Flori Mumajesit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi