Fermeri ndėrron gruan me njė dhi

Shko poshtė

Super Fermeri ndėrron gruan me njė dhi

Mesazh nga Daffina prej Fri May 27, 2011 11:16 am

Njė fermer i pafat bullgar, i cili ishte martuar pėr herė tė tretė, vendosi ta ndėrrojė gruan me njė dhi.

Stoil Panayotov ndėrroi gruan e tretė me Elenėn, njė dhi 8-vjeēare nė njė treg gjethi nė mars, sepse ajo nuk i bėri asnjė fėmijė.

Pazari i ēuditshėm pėrfundoi para njė turme kureshtarėsh nė tregun e qytetit Plovdiv, nė Bullgarinė qendrore.

"Njė ditė mė parė njė miku im mė tha se nuk kishte patur fat me gratė dhe se e pėlqente shumė gruan time", thotė 54-vjeēari.

"Marrėveshja pėrfundoi dhe gruaja ime pranoi. Deri tani dhia ka lidhur tre cjep tė vegjėl, ndėrsa gruaja ime asnjė", thotė ai.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fermeri ndėrron gruan me njė dhi

Mesazh nga D3M1 prej Fri May 27, 2011 11:39 am

Hahaahahhahahahahahahahahahahahahahha

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fermeri ndėrron gruan me njė dhi

Mesazh nga Nora prej Fri May 27, 2011 3:33 pm

ncncncn qfar budalle

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fermeri ndėrron gruan me njė dhi

Mesazh nga Lordi prej Fri May 27, 2011 4:22 pm

o zot po ska fajjj aj jo,, ka faj gruja se eka martu ata..

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fermeri ndėrron gruan me njė dhi

Mesazh nga T-o-S-i prej Fri May 27, 2011 6:53 pm

Ewww Biznismen qe koka kon tripi.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Fermeri ndėrron gruan me njė dhi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi