Flori, Albatriti dhe Noga vijn me Tequila

Shko posht

Super Flori, Albatriti dhe Noga vijn me Tequila

Mesazh nga ditush prej Fri May 27, 2011 11:30 amsht lansuar klipi i paralajmruar pak koh m par nga Albatrit Muii bhet fjal pr kngn Tequila e cila vjen n bashkpunim me kantautorin e njohur Florin dhe tinejxherin Noga Beatbox.
Bhet fjal pr nj kng ritmike e ideuar pr tu dgjuar gjat vers. Prkundr ritmit interesant, knga ka hasur n kritika pasi besohet t jet kng e riprpunuar rome.

Videoklipi sht punuar nga Max Production Albania, ndrsa pr muzikn sht prkujdesur Flori. /T

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Flori, Albatriti dhe Noga vijn me Tequila

Mesazh nga Ditta prej Sat May 28, 2011 6:09 pm

-TePeeR KoonG e miiRe.. :D

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi