Ēiljeta mendon tė braktisė Shqipėrinė

Shko poshtė

Super Ēiljeta mendon tė braktisė Shqipėrinė

Mesazh nga Nora prej Fri May 27, 2011 8:53 pm

Stili i saj i jetės, guximi pėr tė provokuar dhe shumė elementė tė tjerė e bėjnė atė tė jetė vazhdimisht nė qendėr tė vėmendjes. Jo thjesht si njė seks-simbol, por edhe pėrmes aktiviteteve tė saj qė lėvizin nga muzika, modelja e deri tek politika.
E shohim nė kėtė periudhė disi me tė shkėputur nga aktiviteti i saj i pėrditshėm normal, pasi si ēdo njeri qė provon aventura edhe ajo ka dėshirė tė eksperimentojė me hobbyn kalimtare, si kėrcimi, por megjithatė asgjė nuk e ka penguar Ēilin qė t’i kushtojė vėmendje tė dashurit, i cili jeton nė Londėr.
“Me Aleksandrin flas nė telefon ose nėpėrmjet internetit, por besoj se do tė takohemi shpejt. Pėr pak javė mbase do tė iki unė atje”, tha Ēiljeta pėr emisionin Pasdite nė Top Channel.
Njohja e Ēiljetės me Aleksandrin 29-vjeēar nuk ka lindur si pasojė e miqėsive, punės apo romantikės, por e tillė: “Ka qenė dashuri me shikim tė parė. Jemi njohur nė bllok”.
Kjo ėshtė lidhja e dytė publike e Ēiljetės, e cila pranon se ka rėnė nė dashuri, ndėrsa pėr martesėn ajo tha: “Nuk kemi vendosur pėr tu martuar, sepse ėshtė ende shpejt. Kemi nėntė muaj lidhje. Nuk flas dot me saktėsi”.
Ēili ka menduar me kohė, siē tha, qė tė largohet nga Shqipėria pėr tė jetuar jashtė dhe duhet tė pranojmė se lajmet qė vijnė prej saj do t’iu mungojnė gazetave dhe rubrikave rozė, megjithatė ajo mendon njė zgjidhje edhe pėr kėtė.
“Do tė largohem, por do tė vij njė herė nė vit pėr tė mbushur gazetat, se nuk rri dot pa publikun shqiptar”, u shpreh Ēili.
Ajo dha mendimin e saj edhe pėr fotot mė tė fundit provokuese: “Unė gjithmonė kam guxuar, por kėtu nė Shqipėri akoma njerėzve i bėjnė pėrshtypje fotot me rroba banjo. Jashtė nuk ekziston ky problem”.
E ndoshta mė vonė, kur Ēiljeta tė mos jetė mė njė qytetare e Shqipėrisė, por njė tjetėr eksport yni jashtė vendit, mbase do tė fillojnė ta kuptojnė mė mirė edhe atė dhe fotografitė e saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi