Kubania 126 vjee

Shko posht

Super Kubania 126 vjee

Mesazh nga Nora prej Fri May 27, 2011 8:55 pmKubania Juana Bautista de la Candelaria sht gruaja m e vjetr n Kub dhe m e vjetra n bot, edhe pse nuk ka hyr n librin e rekordeve. Sipas pohimeve t saj, ajo sht 126 vjee. Kt e dshmon edhe me kartn e identitetin t saj, ku ka t shnuar ditlindjen: 2 shkurt 1885, transmeton BW.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Kubania 126 vjee

Mesazh nga Lordi prej Fri May 27, 2011 9:50 pm

phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qka snin njeri.. me hile duhet me qit librin e rekordeve ja vlen.. ama vjen astro fidel castro me 147 haha e then tani

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi