Akullorja m e shtrenjt, 700 euro!

Shko posht

Super Akullorja m e shtrenjt, 700 euro!

Mesazh nga Nora prej Fri May 27, 2011 8:56 pmAkullorja sht nj nga gjrat q fmijt duan m shum n ver dhe q sht e prballueshme ekonomikisht nga (pothuajse) t gjitha familjet. Por, duket se t blesh nj akullore sht dika shum ekskluzive. N nj hotel t Meksiks, Resort Marquis Los Cabos, shrbehet akullorja m e shtrenjt n bot: kushton 700 euro!

Arsyeja e ktij mimi t mendur sht se pr prodhimin e ksaj akulloreje prdoret Premium Tequila Clase Azul. Nj shishe e ksaj pijeje alkoolike kushton rreth 1 mij euro.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi