Puthen Britney dhe Rihanna

Shko posht

Super Puthen Britney dhe Rihanna

Mesazh nga Nora prej Sat May 28, 2011 8:18 amKa ndodhur para tet vjetsh, kur Madonna dhe Britney Spears tronditn botn me puthjen e tyre n buz gjat nj spektakli n ndarjen e mimeve MTV.

E njjta gj ka ndodhur edhe n mbrmjen e ndarjes s mimeve, kur 29 vjearja Spears mori nj puthje nga Rihanna gjat Billboard Music Award n Las Vegas, transmeton portali Zhurnal.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Puthen Britney dhe Rihanna

Mesazh nga Nora prej Sat May 28, 2011 8:18 am

Lezbejkat ncncncn :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Puthen Britney dhe Rihanna

Mesazh nga Lordi prej Sat May 28, 2011 10:08 am

mos shpifin o shhtypi a spe sheh foton kjart kjo e para asht madona ndersa e dyta rihana.. me rihanen a nuk e sheh ne faqe e puth.. kshyrni mir si shpifin gazetart..

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Puthen Britney dhe Rihanna

Mesazh nga Nora prej Sat May 28, 2011 11:13 am

Po me Madonen Britney Spears eshte puthur para 8 vjetve lexo mire lord :)
Skan tjeter qka me bo gazetart veq me thathesheme :P

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Puthen Britney dhe Rihanna

Mesazh nga Lordi prej Sat May 28, 2011 5:32 pm

me madonen po ama me rihanen jo..

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Puthen Britney dhe Rihanna

Mesazh nga Ditta prej Sat May 28, 2011 6:07 pm

Nimehh veq nese e ka puth para ose pas ksajj foto ... see ktuh po shihet puthje en Faqee ... a per me Madonen ..Wlleeeekkk :@

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Puthen Britney dhe Rihanna

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat May 28, 2011 6:09 pm

Ahhh fare dalshin h spo kan me kan mu puth veq mes vete Laughing

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Puthen Britney dhe Rihanna

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi