Adele m e fuqishmja n muzik

Shko posht

Super Adele m e fuqishmja n muzik

Mesazh nga Nora prej Sat May 28, 2011 12:00 pmAdele sht votuar si personi m i fuqishm n industrin e muziks britanike.
Adele njihet pr albumin e saj bombastik debutues q preki zemrat e mijra fansave anemban bots, n veanti hiti Somone Like You. Aq e suksesshme ishte ajo sa q arriti t mposht n sondazhin e Guardian fytyra si Simon Cowell, Jay-Z dhe Damon Albarn.

I gjith mesazhi i saj shtsht muzik. Nuk ka mimika, nuk ka shitje t seksualitetit, theksoi Richard Rusell nga XI Records, labeli i Adele.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi