Martohet Edona Llalloshi

Shko poshtė

Super Martohet Edona Llalloshi

Mesazh nga Nora prej Sun May 29, 2011 6:51 amEdona Llalloshi ėshtė martuar. Tė paktėn kėshtu thotė profili i saj nė Facebook dhe, pas disa hulumtimeve tona, arritėm tė mėsojmė se kėngėtarja Edona Llalloshi meqė ėshtė nė pritje tė fėmijės sė parė me biznesmenin pejan Gazmend Haxhifejzullahi, ka vendosur qė lidhjen e saj ta kurorėzojė me martesė zyrtare, por pa ceremoni ose ndoshta e ka realizuar me rrethin mė tė ngushtė familjar larg syrit tė mediave, duke mos dashur ta bėjė aq publike sa herėn e parė. Pėr njė kohė tė shkurtėr pritet tė vijė nė jetė vajza e tyre e parė, ndėrsa ēifti ėshtė nė pėrgatitje pėr t’u bėrė prindėr. Ata jetojnė nė vilėn e re qė e kanė blerė nė Prishtinė, ndėrsa Edona nga komentet tė cilat i lexuam, ishte tejet e entuziazmuar dhe me padurim pret qė engjėlli i saj i vogėl tė vijė nė jetė. Ndoshta Edona ėshtė martuar nė mėnyrė tė fshehtė, qė tė mos vijė bebi dhe tė gjejė tė ėmėn pa kurorė, siē ka ndodhur me disa kolegė tė saj tė estradės, tė cilėt janė kurorėzuar pasi kanė lindur fėmijėt, ndėrsa sė bashku kanė qenė tė pranishėm nė ceremoni edhe me fėmijėt e tyre.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Martohet Edona Llalloshi

Mesazh nga tipi engjellor prej Sun May 29, 2011 8:22 am

meriton kjo kengetare e madhe te jete edhe e lumtur pas asja ndarje qe i ndodhi .....e vlersoj shume kete kengetare....
avatar
tipi engjellor
Complet Antar/e
Besa-Bess
Complet Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 516
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 01/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Martohet Edona Llalloshi

Mesazh nga Lordi prej Sun May 29, 2011 9:52 am

me gjith se eshte humbur krejt kjo vajz tash po e vrej pse.. seeeee ska pas koh :) per muzik

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Martohet Edona Llalloshi

Mesazh nga Zyma prej Sun May 29, 2011 3:13 pm

Jo Lord ka qene aktive me nja dy tri kange qe kan ba bomm
Uirme Edona e meriton e adhuroj kete kengetare

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Martohet Edona Llalloshi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi